MEDALION W PEŁNEJ KRASIE

19 mar 24

Medalion Dzikiej Odysei o nazwie „Oko odkrywców” wykonany jest z metalu imitującego brudne złoto. To nawiązanie do skarbu. Jego kształt w ustawieniu horyzontalnym przypomina oko, a w ustawieniu wertykalnym kamienne ostrze pradawnego narzędzia. Źrenicą oka jest wystylizowany symbol Dzikiej Odysei wypełniony zielonym kolorem. Kontur tęczówki stworzony jest z pierścienia złożonego z 23 przyrodniczych symboli oznaczających poszczególne parki narodowe. Nad przyrodniczym kręgiem widnieje napis: ODKRYWCA PARKÓW NARODOWYCH, a poniżej pierścienia: DZIKA ODYSEJA. Zarówno jedna jak i druga stronu medalionu udekorowana jest listkami. Charakterystyczny jest prześwit medalionu nadający mu lekki charakter.

 

Rewers medalionu dopowiada jego tożsamość. Widzimy na nim dwa hasła. Na górze EKSPEDYCJA ODKRYWCÓW, a na dole: JEST DZIKO! W centralnej części znów pojawiają się przyrodnicze symbole 23 polskich parków narodowych. Tym razem ułożone są w kształcie szlaku. W tej wijącej się układance znajduje się klucz do aktywności związanej z projektowaniem całej trasy Dzikiej Odysei. O tajemniczym kluczu przeczytacie w artykule: „Tajemniczy klucz na rewersie medalionu”.

 

Taśma Medalionu jest dość szeroka. Kolory są naturalne. Zielony, żółty, niebieski i szary przenikają się wzajemnie. Widzimy na niej także strukturę zielonego liścia.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI O MEDALIONIE

EKSPOZYTOR MEDALIONU

TAJEMNICZY KLUCZ NA REWERSIE

MEDALIONY W POLSKICH PARKACH NARODOWYCH

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy