Witajcie!

Nazywam się Krystian Tyrański. Od dzieciństwa jestem miłośnikiem dzikiej przyrody. Tę fascynację przekułem w podróże po parkach narodowych, o których opowiadam jako prezenter radiowy, producent filmowy i twórca programów edukacyjnych dla dzieci. W swojej pracy realizuję misję budowania więzi dzieci z dziką przyrodą chronioną w parkach narodowych. Zależy mi, by dzieci zachwycały się pięknem dzikiego świata, poznawały jego wartość i aby z troską przejęły odpowiedzialność za dzikie królestwo w przyszłości. W ramach realizacji tego wyjątkowego wyzwania stworzyłem Dziką Odyseję – ekspedycję edukacyjną 2017-2032.

W 2032 roku polskie parki narodowe będą obchodzić swoje 100 lecie. Mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, by zainspirować nowe pokolenie niezwykłą ideą odkrywani parków narodowych. Dzika Odyseja – ekspedycja edukacyjna 2017-2032 to wyzwanie, w ramach którego będę podejmował wiele projektów, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Chcę zrealizować wielkie marzenie, które zrodziło się w Parku Narodowym Serengeti w Afryce – stworzyć inspirujący program edukacji przyrodniczej dla dzieci.

1 czerwca 1932 został powołany pierwszy park narodowy w Polsce. W tym dniu każdego roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. To bardzo wymowne. Parki narodowe są przecież dla naszych dzieci. Parki narodowe są dziełem wielopokoleniowym. Każde pokolenie powinno być nimi zafascynowane i dobrze przygotowane, aby objąć troską dziki świat.

Wyruszmy razem w Dziką Odyseję. Podróżujmy w czasie – do obchodów 100-lecia polskich parków narodowych i w przestrzeni – odwiedzając parki narodowe. Zaangażujmy jak największą liczbę dzieci, aby poznały, szanowały i przejęły od naszego pokolenia dzikie królestwo chronione w polskich parkach narodowych.

Misję budowania więzi dzieci z dziką przyrodą chronioną w parkach narodowych realizujemy razem z:

Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy