Rodzinny Dziennik Ekspedycyjny

Rodzina Czajek

Rodzina Czajek

Kiedy usłyszeliśmy o wyzwaniu Dzikiej Odysei, pomysł od razu nam się spodobał. Zastanawialiśmy się jednak czy podołamy rygorowi comiesięcznej wyprawy. Zdecydowaliśmy się dołączyć do wyzwania z myślą, że przecież nie podpisujemy kontraktu z karami umownymi i jeśli nas to przerośnie, zawsze możemy odpuścić. Jednak z każdym kolejnym odwiedzonym parkiem narodowym nasz entuzjazm wzrastał, podróże stawały się coraz bardziej naturalne i myśl o tym, że mielibyśmy nie dopłynąć do celu była dla nas nie do pomyślenia. Każdy taki wyjazd to dla nas odcięcie się od szarej rzeczywistości i przejście w specjalny tryb rodzinnego zbliżania się do przyrody, kiedy jesteśmy ze sobą skupiając się na tu i teraz. Dzięki Dzikiej Odysei możemy powiedzieć, że lata 2020/2021 nie minęły nam pod hasłem Covida, ale pod hasłem zwiedzania polskich parków narodowych.

Poznaj każdego z nas!

Dominik Czajka

Ambitny zdobywca. Zawsze chętny do pomocy, kwitnie w towarzystwie. Próbuje obudzić w sobie dzikiego ojca, którego nie przeraża piach w butach i błoto na kaloszach, ale tylko do czasu wejścia do samochodu.

Ola Czajka

Rodzinna dokumentalistka, która dzięki Dzikiej Odysei odkryła smykałkę do filmowania i uśpionego w sobie leśnika. Siły regeneruje wygrzewając się na słońcu w towarzystwie książki i własnych myśli.

Emilka Czajka

Dzielna pionierka o nieposkromionym charakterze. Uwielbia prace plastyczne, w przyszłości chce zostać malarką. Kocha zwierzęta, szczególnie nietoperze, salamandry, rysie i sowy.

Tymek Czajka

Empatyczny zbieracz dzikich trofeów. Dla naleśników w schronisku jest gotów zdobyć najbardziej wymagające szczyty. Zasłuchany w opowieści i ciekawe historie zapomina o upływie czasu.

Park narodowy oczami rodziny

Odyseja przebiega szlakiem 23 parków narodowych w Polsce

Tatrzański Park Narodowy

Wielkopolski Park Narodowy

Park Narodowy Bory Tucholskie

Słowiński Park Narodowy

Poleski Park Narodowy

Narwiański Park Narodowy

Kampinoski Park Narodowy

Biebrzański Park Narodowy

Magurski Park Narodowy

Białowieski Park Narodowy

Babiogórski Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy

Roztoczański Park Narodowy

Ojcowski Park Narodowy

Świętokrzyski Park Narodowy

Drawieński Park Narodowy

Gorczański Park Narodowy

Woliński Park Narodowy

Karkonoski Park Narodowy

Wigierski Park Narodowy

Pieniński Park Narodowy

Park Narodowy „Ujście Warty”

Park Narodowy Gór Stołowych

Dowiedz się co robiliśmy w Parkach Narodowych

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy