NAGRODA UZNANIA ZA NAJCIEKAWSZY DZIENNIK EKSPEDYCYJNY

30 maj 22

W trakcie ceremonii medalowej Dzikiej Odysei w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie rodzina Czajek z Warszawy otrzymała nagrodę uznania za najciekawszy dziennik ekspedycyjny. Gratulujemy! Podczas Dzikiej Odysei Ekspedycji Pionierów 2019-2021 rodziny tworzyły filmy, relacje radiowe, pisały mikro blogi i kreatywne prace obrazujące wspomnienia z wypraw. Materiały zebrane w całość stworzyły wyjątkowe, niezwykle barwne i inspirujące Rodzinne Dzienniki Ekspedycyjne. Wszystkie znalazły godne miejsce w Skarbcu Rodzinnych Wspomnień Dzikiej Odysei. Jeden z rodzinnych dzienników zasłużył na nagrodę uznania. Rodzina Czajek z Warszawy jako jedyna stworzyła dwadzieścia trzy filmy, dwadzieścia trzy blogi i tyleż samo relacji radiowych i twórczych prac. Emilia, Tymon, mama Ola i tato Dominik za cały trud otrzymali wyjątkową nagrodę w postaci wysokiej jakości sprzętu wyprawowego przygotowanego przez sklep turystyczny Paker. W skład nagrody uznania weszły: cztery samopompujące materace, cztery śpiwory, szybkoschnące ręczniki, najwyższej klasy namiot oraz plecak wyprawowy.

 

Podczas wystąpienia rodziny Dominik powiedział: „Uważamy, że jest to trzecia wygrana w Dzikiej Odysei. Pierwszą było zorganizowanie Dzikiej Odysei, czyli odwiedzenie wszystkich parków. Drugą było dostarczenie materiałów, bo to nie było proste, a to jest ukonorowanie Dzikiej Odysei. Czujemy potrójną wygraną. Dziękujemy”. Przed wyłonieniem laureatów nagrody głos zabrał Krzysztof Skrocki, prezes sklepu turystycznego Paker. W swoim wystąpieniu podkreślał wspieranie Dzikiej Odysei od samego początku, wyjaśnił na czym polega „zapakerowanie plecaka” i zachęcał rodziny do dalszych poszukiwań aktywnego bakcyla w parkach narodowych.

 

Za wyjątkowe chwile podczas ceremonii medalowej i nagrody dziękujemy: Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, firmie Paker i kampanii społecznej Aktywny Bakcyl.

Zobacz inne realizacje etapu

PRZYGODOWA STRONA INTERNETOWA

PKO BANK POLSKI PARTNEREM STRATEGICZNYM DZIKIEJ ODYSEI

OGIEŃ SAFARI ROZŚWIETLAJĄCY DEKADĘ 2022-2032

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy