CEREMONIA MEDALOWA RODZIN W MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI

28 maj 22

28 maja 2022 roku, na trzy dni przed rozpoczęciem ostatniej dekady dzielącej nas od obchodów stulecia idei parków narodowych w Polsce, rodziny uczestniczące w Dzikiej Odysei Ekspedycji Pionierów 2019-2021 spotkały się w Sali Medalowej Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, aby przeżyć uroczyste chwile. Tego dnia Centrum Olimpijskie, w którym znajduje się Muzeum, zamieniło się w kapsułę czasu, wyjątkowe miejsce uhonorowania pionierskiego wyczynu odkrycia wszystkich 23 polskich parków narodowych oraz stało się symbolicznym zniczem, który wypełnił się ogniem niezapomnianej przygody. Po przywitaniu i filmowym wprowadzeniu nastąpiła uroczysta dekoracja medalowa rodzin, które szczęśliwie zakończyły wyzwanie i uczestników, którzy zadeklarowali dokończyć wyzwanie w najbliższym czasie.

 

Medal na kolorowej taśmie zawisł na szczęśliwych piersiach czterdziestu dziewięciu uczestników przygodowego wyzwania. Wymowne staje się tutaj samo miejsce medalowej dekoracji – Centrum Olimpijskie i ściana chwały w Sali Medalowej. To miejsce jest szczególne dla wszystkich sportowców wyruszających na olimpiady. Odkrywców przyrody ze sportową reprezentacją Polski połączyła godna pochwały determinacja, zmaganie się z przeciwnościami i dążenie do celu. Nasze rodziny stały się prawdziwą, polską reprezentacją i honorowymi ambasadorami przygodowego wyzwania.

 

Gratulujemy rodzinom i dziękujemy: Polskie Parki Narodowe, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Polskie Radio Dzieciom, Paker, Aktywny Bakcyl.

Zobacz inne realizacje etapu

PRZYGODOWA STRONA INTERNETOWA

NAGRODA UZNANIA ZA NAJCIEKAWSZY DZIENNIK EKSPEDYCYJNY

ODYSEJA TALENTÓW – WOLONTARIUSZE W PRZYGODZIE

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy