Rodzinny Dziennik Ekspedycyjny

Rodzina Łuszczaków

Rodzina Łuszczaków

Witajcie! Jesteśmy Łuszczaki: Ignacy, Antoni, Aniela, Marysia i Staś oraz mama Ewa i tata Bartosz. Bardzo lubimy przygody i podróże, szczególnie kiedy są związane z przebywaniem na łonie natury. Ponieważ chcieliśmy lepiej poznać regiony i przyrodę naszego kraju, wzięliśmy udział w Dzikiej Odysei. Okazało się, że było to ogromne wyzwanie dla naszej rodziny, dzięki któremu wyćwiczyliśmy się w organizacji, współpracy, cierpliwości i wytrzymałości.

Poznaj każdego z nas!

Ewa Łuszczak

Przede wszystkim żona i mama, ale także miłośniczka aktywnego wypoczynku i nowych wyzwań, ciekawa świata i swojej ojczyzny. Lubi podróżować bocznymi drogami i odkrywać miejsca oraz zakamarki mało znane. Chociaż są wyjątki od reguły, więc bardzo chciałaby wrócić do Słowińskiego Parku Narodowego.

Bartosz Łuszczak

Mąż i tata. Również wielbiciel aktywnego wypoczynku. W trakcie wypraw, odpowiedzialny za dostarczenie całej naszej ekipy do celu i z powrotem. Ekspert od zagadnień historycznych. W trakcie naszych ekspedycji, zachwyciło go Roztocze i Polesie.

Ignacy Łuszczak

Najstarszy z rodzeństwa. Dzięki bogatej wyobraźni, jest pomysłodawcą i reżyserem wielu zabaw w drodze oraz dzięki poczuciu humoru, dobrym kompanem podróży. Wielbiciel wypraw górskich. Szczególnie urzekł go Bieszczadzki Park Narodowy i widoki z połonin.

Antek Łuszczak

Spostrzegawczość i dociekliwość to jego mocne strony, które bardzo przydają się w czasie naszych wypraw. Również wielbiciel Bieszczad. Bardzo chciałby przeżyć spotkanie z łosiem.

Aniela Łuszczak

Radość i optymizm, a także zamiłowanie do śpiewania piosenek, pomagają przetrwać momenty kryzysowe. Najlepiej wspomina wyprawę w Góry Stołowe, szczególnie zabawę w labiryncie Błędnych Skał. Dużym przeżyciem dla niej było spotkanie z bliska z sarenką.

Marysia Łuszczak

Wielka miłośniczka wszystkiego co różowe i chyba najbardziej barwna postać w naszej ekipie. Wielbicielka Wolińskiego Parku Narodowego, głównie za sprawą Żubrów, które tam spotkaliśmy.

Staś Łuszczak

Początkujący podróżnik, który większość miejsc odkrywał w nosidle, wychylając się zza głowy taty. Chociaż wędrówki na własnych nogach też nie są mu obce. Niestety labirynt Błędnych Skał okazał się być idealnie dopasowany do jego wzrostu, więc rodzice musieli się nagimnastykować żeby go dogonić.

Park narodowy oczami rodziny

Odyseja przebiega szlakiem 23 parków narodowych w Polsce

Tatrzański Park Narodowy

Magurski Park Narodowy

Kampinoski Park Narodowy

Wielkopolski Park Narodowy

Park Narodowy Bory Tucholskie

Słowiński Park Narodowy

Poleski Park Narodowy

Białowieski Park Narodowy

Narwiański Park Narodowy

Babiogórski Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy

Roztoczański Park Narodowy

Ojcowski Park Narodowy

Świętokrzyski Park Narodowy

Biebrzański Park Narodowy

Drawieński Park Narodowy

Gorczański Park Narodowy

Woliński Park Narodowy

Wigierski Park Narodowy

Park Narodowy Gór Stołowych

Park Narodowy „Ujście Warty”

Pieniński Park Narodowy

Dowiedz się co robiliśmy w Parkach Narodowych

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy