Rodzinny Dziennik Ekspedycyjny

Rodzina Cieślińskich

Rodzina Cieślińskich

Lubimy podróżować i odwiedzać miejsca, gdzie można być blisko przyrody. Dzika Odyseja okazała się dla naszej rodziny strzałem w dziesiątkę. Tak się złożyło, że w 2019 roku byliśmy wręcz spragnieni przygód, spragnieni wyjątkowych chwil spędzonych razem, które dadzą wytchnienie i zasilą nasze “akumulatory” do stawiania czoła codzienności. Dodatkowo po kilku miesiącach okazało się, że nastała pandemia koronawirusa, a planowanie wyjazdów dawało nam odskocznię od trudnej codzienności i ograniczeń.  Dzika Odyseja to przygoda, do której zachęcamy wszystkich. My sami, mamy nadzieję, jeszcze nie raz wrócić na jej szlak.

Poznaj każdego z nas!

Tomasz Cieśliński

Gdy mam kontakt z przyrodą - odpoczywam. Rodzinne podróżowanie do parków narodowych było dla mnie niezapomnianym czasem. Szczególnie doceniłem spotkania z pracownikami parków, które były wyjątkowym elementem wyprawy. Niosły ze sobą ogrom wiedzy i ciekawego spojrzenia na chronioną przyrodę.

Dorota Cieślińska

Uwielbiam podróże, małe i duże. W październiku 2019 r. przyszedł na świat Maciej i nie mogłam być w kilku parkach. Podróżowałam wówczas palcem po mapie tworząc z dziećmi plan wyprawy. Wspólnie nagrywaliśmy też relacje i to sprawiało, że czułam się częścią rodzinnej wyprawy od pierwszych dni.

Mateusz Cieśliński

W lesie, nad jeziorem, w górach czuje się jak w domu. Dzięki Dzikiej Odysei odwiedził nowe miejsca na mapie Polski. Szczególnie zapamięta wyprawy w Bieszczadach i Tatrach oraz wschód słońca na Szczelińcu w Górach Stołowych.

Michał Cieśliński

Od dziecka interesuje się dzikimi ptakami, a szczególnie gatunkami drapieżnymi. Uwielbia górskie wycieczki. W Pieninach miał okazję podziwiać “morze chmur” ze szczytu Trzech Koron.

Marysia Cieślińska

Podczas Dzikiej Odysei lubiła nagrywanie relacji i bycie - jak to określiła “natrętnym kamerzystą”. Zauroczyły ją wycieczki w góry, szczególnie te w zimowej odsłonie. Na długo zapamięta wyjątkowe wyprawy na wschód, czy zachód słońca z różnych miejsc w Polsce.

Małgosia Cieślińska

Była na każdej rodzinnej wyprawie. Zawsze chętna do wyjazdu w nowe miejsce, a po powrocie do przygotowywania relacji radiowych i filmowych. Z parków narodowych najbardziej zapamięta popielice z Roztoczańskiego Parku Narodowego i tatrzańskie kozice.

Maks Cieśliński

Był zachwycony rodzinnymi wyjazdami. Najbardziej lubił rozpalanie Ognia Safari i opowieści wujka Krystiana. Na długo zapamięta pobyt w Drawieńskim Parku Narodowym: poszukiwania wydry, wybijanie na kamieniu monet (Odysejek) i nagrywanie relacji na Wydrzym Głazie.

Mikołaj Cieśliński

Bardzo chciałby, abyśmy jeździli dalej na wyprawy z Dziką Odyseją. Szczególnie polubił żółwie błotne w Poleskim Parku Narodowym i salamandry na szlaku w Bieszczadach. Chciałby móc je obserwować jak najczęściej się da.

Maciej Cieśliński

O swoim odkrywaniu parków narodowych dowiaduje się dzięki rodzinnym relacjom radiowym i filmowym. Zawsze pyta, a gdzie byłem ja? Wiele miejsc zwiedził podróżując w nosidle, często drzemiąc w najlepsze. Jest najmłodszą osobą z naszej rodziny, która spała pod namiotem.

Park narodowy oczami rodziny

Odyseja przebiega szlakiem 23 parków narodowych w Polsce

Tatrzański Park Narodowy

Magurski Park Narodowy

Kampinoski Park Narodowy

Wielkopolski Park Narodowy

Park Narodowy Bory Tucholskie

Słowiński Park Narodowy

Poleski Park Narodowy

Narwiański Park Narodowy

Białowieski Park Narodowy

Babiogórski Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy

Roztoczański Park Narodowy

Ojcowski Park Narodowy

Gorczański Park Narodowy

Pieniński Park Narodowy

Park Narodowy „Ujście Warty”

Drawieński Park Narodowy

Świętokrzyski Park Narodowy

Biebrzański Park Narodowy

Woliński Park Narodowy

Karkonoski Park Narodowy

Wigierski Park Narodowy

Park Narodowy Gór Stołowych

Dowiedz się co robiliśmy w Parkach Narodowych

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy