PO EKSPEDYCJI

Gdy wrócicie do domu

11 lip 22

ODBIERZCIE ODZNAKĘ ODKRYWCY PARKÓW NARODOWYCH
Po zakończeniu wyzwania i potwierdzeniu przebycia Szlaku Dzikiej Odysei (w formie zdjęć lub prowadzonego Rodzinnego Dziennika Ekspedycyjnego) otrzymacie pamiątkową Odznakę Odkrywcy Parków Narodowych w formie stylowego medalu. Zaprezentowaliśmy go w filmie. Otrzymując medal dołączycie do grona rodzin cieszących się tym osiągnięciem. Medal okolicznościowy otrzymacie podczas Ceremonii Medalowej Dzikiej Odysei. Pierwszą z tych ceremonii przeżyliśmy już w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

 

CIESZCIE SIĘ RODZINNYM OSIĄGNIĘCIEM
Już w trakcie realizacji wyzwania Wasza radość udziela się znajomym i członkom dalszej rodziny. Po zakończeniu wyzwania, z medalem na piersi i barwnym Rodzinnym Dziennikiem Ekspedycyjnym możecie udać się na liczne prezentacje w celu dzielenia się tym epickim osiągnięciem. Szczególnie polecane są szkolne prezentacje, podczas których dzieci mogą zdobywać dodatkowe oceny i punkty z wielu przedmiotów. Stajecie się przez to ambasadorami przygodowego wyzwania. Możecie rozpalać pasję podróżowania wśród kolejnych rodzin, opowiadać o parkach narodowych, które poznaliście, pokochaliście i które warto chronić dla przyszłych pokoleń.

 

TWÓRZCIE Z NAMI SZLAK DZIKIEJ ODYSEI
Niezapomniana przygoda trwa! Jeżeli chcecie przyczynić się do rozbudowy Szlaku Dzikiej Odysei i mieć realny wpływ na jego przygodowy charakter, to po zakończeniu wyzwania dołączcie do naszego zespołu. Pierwszym, realnym wkładem w rozwój dzieła może być przekazanie Waszego Rodzinnego Dziennika Ekspedycyjnego do Skarbca Rodzinnych Wspomnień znajdującego się na naszej stronie internetowej. Tym samym będziecie inspirować inne rodziny. Swoimi refleksjami i wspomnieniami pomożecie tym, którzy potrzebują dobrych przykładów i inspiracji.

 

Niezapomniana przygoda trwa!

Zobacz inne przygotowania do wyprawy

PODCZAS EKSPEDYCJI

Gdy marzenia stają się przygodą!

PRZED EKSPEDYCJĄ

Wszystko co musicie wiedzieć przed wyjazdem z domu

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy