MEDALIONY W POLSKICH PARKACH NARODOWYCH

16 mar 24

„Tego się nie kupuje – to się zdobywa!” . To nasze umówione hasło, które wybrzmiewa w parkach narodowych jako odpowiedź na pytanie: „Przepraszam, a ile ten medal kosztuje?”. W wybranych sklepikach z biletami i pamiątkami znajdujących się w parkach narodowych turyści mogą zobaczyć wyeksponowany medalion Dzikiej Odysei.

 

Bardzo się cieszymy, że nasz artefakt inspiruje odwiedzających do podjęcia przygodowego wyzwania, a śmiałków, którzy już trwają, motywuje do kontynuowania wypraw i przybliża do celu. Medalion „Oko odkrywców” można zobaczyć w: Kampinoskim PN, Bieszczadzkim PN, Poleskim PN, Magurskim PN, Świętokrzyskim PN, Narwiańskim PN, Wolińskim PN, w PN „Ujście Warty”, w Wielkopolskim PN i Drawieńskim PN. Jeżeli przytrafi Wam się bezpośrednia rozmowa z dyrektorem Karkonoskiego lub Babiogórskiego PN, rozglądajcie się ukradkiem po biurze – tam też medalion znalazł swoje miejsce.

 

Mamy nadzieję, że medaliony „przemówią” swoim charakterem i dla wielu staną się punktami zwrotnymi w życiu. Wystarczy, że ktoś stojąc przy nim wypowie słowa: „Fajny. Warto go mieć!”. Pamiętajcie – medalionu się nie kupuje, tylko zdobywa i odbiera podczas uroczystego wydarzenia.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI O MEDALIONIE

EKSPOZYTOR MEDALIONU

MEDALION W PEŁNEJ KRASIE

METAMORFOZA MEDALIONU

Kontakt

Chcesz przeżyć przygodę?
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 509 818 228 email: biuroprasowe@dzikaodyseja.pl

Formularz kontaktowy