kontakt ok 2
 

ZIMOWE SAFARI 1. (Karkonoski PN, Magurski PN, Bieszczadzki PN)

Czas na spotkanie z mroźną zimą. Poznamy nieocenioną wartość śniegu w dzikim królestwie. Następnie, białym jak bryła lodu samochodem wyruszymy na safari do Magurskiego Parku Narodowego, by u boku pracownika parku podążać śladem wilczej rodziny. Dowiemy się jakie tropy pozostawiają po sobie
te wyjątkowe zwierzęta, jak wygląda strój obserwatora dzikiej przyrody i jaką niezastąpioną rolę odgrywają wilki w dzikim królestwie. Na koniec odwiedzimy Bieszczadzki Park Narodowy by poznać górskie żubry. Zobaczymy jak wygląda zimowe legowisko łagodnych olbrzymów.

 

kontakt ok 2
 

ZIMOWE SAFARI 2. (Woliński PN, Białowieski PN)

Wyruszamy nad morze do Wolińskiego PN. Zimową porą dzieją się tam niezwykłe widowiska! Na morzu szaleją niebezpieczne sztormy. Zobaczymy jak wygląda dzika plaża po zimowym sztormie i naturalny las po wielkim huraganie. Następnie przeniesiemy się do Białowieskiego PN by wjechać do prastarej puszczy bardzo ciekawym, elektrycznym pojazdem . W drodze odkrywać będziemy tajemnice naturalnego lasu. Spotkamy się na śniadaniu z żubrami – z łagodnymi olbrzymami zamieszkującymi tamtejsze ziemie. Zima to czas troszczenia się o te wyjątkowe zwierzęta.

 

kontakt ok 2
 

ZIMOWE SAFARI 3. (Gorczański PN, Wielkopolski PN)

Zima w północnych rejonach dzikiego królestwa to odpowiedni czas by przypomnieć sobie o epoce lodowcowej. Odkryjemy kilka prastarych tajemnic i zobaczymy pamiątki z tamtych czasów. Następnie wyruszymy na safari do Gorczańskiego PN by zobaczyć miłosne zaloty rysi karpackich i usłyszeć jak się nawołują. Na koniec przeniesiemy się do Wielkopolskiego PN by zobaczyć jak wygląda most dla dzikich mieszkańców. Spotkamy na nim: dziki, jelenie, sarny i lisy.

Zapraszam do organizacji interaktywnych widowisk.
Szczegóły organizacyjne i finansowe uzgadniam w korespondencji e-mail:

k.tyranski@rytmicznaradosc.pl

Do zobaczenia na edukacyjnym safari! Pa pa!
Niezapomniana przygoda trwa!