MALI I DUZI MIŁOŚNICY PRZYRODY!
RUSZAJCIE W DZIKĄ ODYSEJĘ
BY ODWIEDZIĆ 23 POLSKIE PARKI NARODOWE

Niezapomniane safari po północnych rejonach dzikiego królestwa.
Ruszajcie w niezapomniane safari po północnych rejonach dzikiego królestwa, by odwiedzić 23 polskie parki narodowe. Dzięki Dzikiej Odysei napiszecie bardzo ciekawy rozdział życia swoich rodzin, wypełnicie przygodą wasze albumy ze zdjęciami i wzmocnicie wzajemne relacje niezliczoną ilością pozytywnych emocji oraz wspomnień na całe życie. Dzika Odyseja jest rodzinnym wyzwaniem.
Jest długą podróżą, a nie małym epizodem. Przeżyjecie razem liczne przygody i doświadczcie przemieniającego spotkania z dzikimi widowiskami przyrody, które cieszą i inspirują.

Poznajcie 23 dzikie wyspy
Dzika Odyseja to coś więcej niż odwiedzenie dwóch, trzech, dobrze znanych parków narodowych. Dzika Odyseja to odważny krok postawiony w głąb dzikiej przygody. Parki narodowe są jak dzikie wyspy – wyspy przyrodniczego raju. Każda z tych wysp jest unikatowa, niepowtarzalna. Podczas epickiej podróży poznacie je wszystkie, odkryjecie wiele dzikich tajemnic i skarbów. Dzika Odyseja także wyprawa po dzikie perły. Każdy park narodowy jest jak dziki klejnot. Wasza droga będzie szlachetnym sznurkiem, na który nawleczecie 23 naturalne perły.
Dziki naszyjnik będzie ozdobą rodzinnego życia i unikatowym skarbem Waszych doświadczeń.

Rodzinne układanie dzikich puzzli
Z miesiąca na miesiąc, z wyprawy na wyprawę odsłaniać się będą przed Wami niezwykłe przyrodnicze puzzle, które scalać się będą w jedną niepowtarzalną całość. Dzięki Dzikiej Odysei złożycie niezwykły obraz polskiej przyrody, której piękno nie da się ująć w żadnych rankingach. Rodzinne układanie puzzli w dzikim terenie jest naprawdę fajne!

Rodzinne czytanie dzikiej opowieści
Safari po parkach narodowych to otwarcie przyrodniczej księgi i rodzinne czytanie dzikiej opowieści. To zupełnie inne doświadczenie niż czytanie encyklopedii, przewodników i oglądanie filmów przyrodniczych. To równocześnie: czytanie jak i pisanie własnej przygody w dzikiej scenerii. Każdy park narodowy będzie dla Was nowym rozdziałem budzącym unikalną wrażliwość na otaczający świat.

Wyruszcie w dzikie safari
Safari to wyjątkowe odwiedziny w dzikim królestwie, przejście korytarzem przez dzikie mieszkanie. Uszanujcie to. Nie oczekujcie od mieszkańców dzikiego królestwa atrakcji rodem z ogrodu zoologicznego. Zwierzęta nie wybiegną na zawołanie na szlak, byście mogli sobie zrobić z nimi selfie. One będą wokół Was to pewne. Parki narodowe to ich dom.

Przewodnicy w Afryce uczą, że safari nie jest odhaczaniem zaliczonych atrakcji z zapisanej check listy, ale nauką doceniania wszystkiego czym obdarza przyroda danego dnia. Safari to nie wizyta w centrum handlowym lub w parku rozrywki. Nie oczekujcie od siebie zbyt wiele
– że musicie wszystko zobaczyć, wszędzie pójść, zdobyć jak najwięcej. Będzie do czego wracać w przyszłości.
Pamiętajcie, że droga równie ważna jest jak cel – to motto przygody safari.

Trzeba być odważnym, wytrwałym i bystrym by zwiedzić 23 dzikie wyspy.
Dzika Odyseja jest ekspedycją z wyzwaniami, a nie turystyczną wycieczką z atrakcjami. Czasami będzie trudno, ciężko, mokro, gorąco, mroźnie i niewygodnie – ale warto stanąć oko w oko z dziką przyrodą i pozwolić się porwać dzikiej przygodzie.

 

Do zobaczenia na dzikim szlaku pa pa!
Niezapomniana przygoda trwa!