W naszej bazie utrzymujemy łączność radiową!
Zapraszam do słuchania audycji radiowej w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godzinie 17 00.
Program tworzę dla małych i dużych miłośników parków narodowych.
Życzę dzikiego słuchania!

 

kontakt ok 2
 

Audycja: MALI STRAŻNICY DZIKIEGO KRÓLESTWA

Czas na niezapomniane safari po północnych rejonach dzikiego królestwa! Wyruszamy do polskich parków narodowych, które niczym dzikie, zielone wyspy, kryją w sobie wiele tajemnic i skarbów. Warto je odkrywać!
W naszych podróżach spotykamy pracowników parków narodowych, którzy uczą nas jak dbać o dziką przyrodę.
To dzięki nim stajemy się małymi strażnikami, którzy każdego dnia troszczą się o naszą planetę. W radiowej przygodzie uczestniczą także dzieci opowiadając o swoich przyrodniczych aktywnościach. Zapraszam na niezapomniane safari!

https://www.polskieradio.pl/18/6382

 
Zapraszam także do odsłuchania przygodowego słuchowiska, zarchiwizowanego na stronie Polskiego Radia Dzieciom. https://www.polskieradio.pl/18/4908

kontakt ok 2
 

Słuchowisko: STRAŻNICY DZIKIEGO KRÓLESTWA

Bohaterami słuchowiska są: Lew Leopold Grzywa, Pan Krystian i Filip Karocki Królik, którzy podejmują niecodzienną misję dokumentowania bogactwa polskiej przyrody chronionej w parkach narodowych. Ze swojej tajnej bazy wyruszają w najdziksze rejony Polski przeżywając przy tym niezapomniane przygody.
Odnajdują miejsca, zwierzęta i rośliny, będące bezcennym skarbem, o które warto się troszczyć dla przyszłych pokoleń. W terenie używają nowoczesnych urządzeń: wildphona i dzikulki. Oprócz podziwiania przyrody, bohaterowie słuchowiska nawiązują kontakt z pracownikami parków narodowych.

Słuchowisko emitowane w Polskim Radiu Dzieciom od 10 października 2015 do 21 października 2017 roku. Seria 103 odcinków. Czas trwania odcinka: 20-25 minut. Produkcja wzbogacona była filmowymi klipami promującymi przygody w poszczególnych parkach narodowych: można obejrzeć je tu: http://krystiantyranski.pl/odyseja/index.php/filmy/